fryderyk2007.pl

Woodstock 2018

Woodstock 2018

02.09.2018, 16:45

Po raz pierwszy największy i jeden z najbardziej znanych festiwali w Polsce, odbył się jako Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, który dumnie nosił tę nazwę od 1995 roku, musiał zmienić ją poprzez względy prawne. Tegoroczny "najpiękniejszy festiwal świata" odbył się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku przyciąga ogromne tłumy fanów muzyki i magicznego klimatu tego wyjątkowego wydarzenia.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal przechodził wiele zmian i ewoluował z upływem czasu. Na jego rozwój wpływało zarówno coraz większe zainteresowanie fanów muzyki, ale również, rosnąca liczba jego sponsorów. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z początkowych dwóch na trzy, zwiększyła się ilość koncertów gwiazd zagranicznych oraz liczba fanów muzyki zainteresowanych festiwalem. Od dłuższego czasu liczba „woodstockowiczów” waha się między 300 a 750 tysięcy. Festiwal jest całkowicie darmowy, ale mimo to, każdy może się tam czuć bezpiecznie, dzięki pilnującym porządku służbom, wspierane przez wolontariuszy nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival wiele razy startował w konkursach mających na celu wyłonienie najlepszych europejskich i światowych festiwali. Organizacja odbywa się na światowym poziomie. Jednak uczestnicy cenią sobie najbardziej coś więcej niż tylko dobrą organizację. Ludzie, którzy co roku od wielu lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, panującym na nim, klimatem i atmosferą przepełnioną miłością i radością. Festiwal ten jest miejscem, pozwalającym na bezgraniczną i bezpieczną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej wiele warsztatów i spotkań, uczestnicy mogą odbyć rozmowy z wyjątkowymi ludźmi, zrelaksować się dzięki medytacji oraz pogłębić wiedzę z wielu dziedzin nauk.

Jedno jest pewne – warto przeżyć choć raz cudowne chwile wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje ogromna szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, również zostaniesz fanem festiwalu i powrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij