fryderyk2007.pl

Rozstrzygnięcie remisowe w spotkaniu zespołu polskiego z rosyjską kadrą. W następnym tygodniu się zaczną europejskie mistrzostwa w piłce nożnej!

Rozstrzygnięcie remisowe w spotkaniu zespołu polskiego z rosyjską kadrą. W następnym tygodniu się zaczną europejskie mistrzostwa w piłce nożnej!

10.06.2021, 15:04

Piłka nożna to w tym momencie najmocniej rozpoznawalna dyscyplina sportowa w naszym kraju. Nie powinno w sytuacji jak ta nikogo dziwić to, iż bardzo duża ilość piłkarskich kibiców wyczekuje na wielkimi krokami nadchodzące Euro 2020. Wystąpi na nich reprezentacja naszego państwa, która grać będzie w rozgrywkach grupowych z kadrą Hiszpanii, słowackim zespołem a także reprezentacją Szwecji. Powinniśmy wspomnieć o tym, że nie są to najbardziej optymalni rywale, jednakże posiadamy bardzo duże szanse na awans do dalszej fazy. W tej konkretnej sytuacji bardzo istotne będzie to, aby przedstawić się z najlepiej przygotowanej perspektywy. Polska kadra w ubiegłym tygodniu rozgrywała towarzyski pojedynek z kadrą Rosji, która też jedzie na Mistrzostwa Europy. Sympatycy piłkarscy mogli być bez cienia wątpliwości zadowoleni, ponieważ po raz pierwszy od miesięcy mogli zjawić się na obiekcie. W tym spotkaniu nie było jednak wiele podbramkowych akcji i ostatecznie drużyna narodowa na remis zagrała z drużyną Rosji 1:1. Dla polskiej kadry narodowej bramkę już w czwartej minucie strzelił Jakub Świerczok, z kolei dla Rosji strzelił Karawajew.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij