fryderyk2007.pl

Mistrzowie ligi polskiej zwyciężyli Slavię z Pragi i będą grać w Lidze Europy! Ekipa Legii zakwalifikowała się do grupowych rozgrywek Ligi Europy!

Mistrzowie ligi polskiej zwyciężyli Slavię z Pragi i będą grać w Lidze Europy! Ekipa Legii zakwalifikowała się do grupowych rozgrywek Ligi Europy!

29.08.2021, 11:43

Piłkarscy sympatycy w naszym kraju naprawdę rzadko mają powód do radości. gra naszych ekip piłkarskich w porównaniu europejskiej czołówki prezentuje się niezbyt obiecująco i rozsądnie mieć to na uwadze. Fanom piłki nożnej z naszego kraju każdy sukces zespołów z PKO Ekstraklasy w pucharowych eliminacjach zapewnia naprawdę sporo pozytywnych doznań. Bez wątpienia zakwalifikowanie się mistrza PKO Ekstraklasy do rozgrywek grupowych Ligi Europejskiej to wielki sukces dla polskiej piłki. Po naprawdę trudnym pojedynku mistrzowie PKO Ekstraklasy zwyciężyli czeską Slavię rezultatem 2 do 1 i w taki sposób grać będą w pucharach europejskich jesienią. To spotkanie zawodnicy selekcjonera Michniewicza byli w stanie wygrać pomimo tego, że mieli stratę bramki po pierwszych 45. min. Druga połówka jednak była znacznie atrakcyjniejsza dla reprezentantów mistrza polskich rozgrywek i finalnie to oni mogą radować się z zapewnienia sobie awansu do rozgrywek grupowych Europa League. Z rozgrywkami europejskimi pożegnał się natomiast wicemistrz PKO Ekstraklasy, który przegrał pojedynek rewanżowy z Gent rezultatem 0:3.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij