fryderyk2007.pl

Jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii piłki nożnej przechodzi do PSG! Messi Lionel przestał być reprezentantem Dumy Katalonii!

Jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii piłki nożnej przechodzi do PSG! Messi Lionel przestał być reprezentantem Dumy Katalonii!

23.08.2021, 08:04

Transferowe ruchy zespołów futbolowych podczas pauzy między sezonami na pewno są często ekscytujące. Jednakże to, co mieliśmy okazję śledzić podczas letniego okienka transferowego zdziwiło niemal wszystkich fanów piłki nożnej. Zdawało się, iż Messi Lionel zostanie reprezentantem FC Barcelony do zakończenia swojej piłkarskiej kariery. Ekipa hiszpańska popadła jednak w finansowe kłopoty i argentyński piłkarz nie mógł nic zrobić, musiał opuścić zespół. wicemistrz ligi francuskiej okazał się klubem, który zdecydował się zaoferować kontrakt dla napastnika Argentyny. Zespół z Ligue 1 przedstawił argentyńskiemu graczowi zachęcającą ofertę kontraktu, którą były zawodnik Barcelony podpisał. z całą pewnością istotny moment w historii europejskiej piłki nożnej i należy być świadomym tego. Od tego momentu piłkarscy sympatycy będą mieli okazję oglądać występy Lionela Messiego na francuskich boiskach. Z całą pewnością bardzo dużo osób będzie zainteresowane tym, jak argentyński zawodnik się odnajdzie w nowej drużynie. Leo Messi stworzy tercet z takimi zawodnikami, jak Mbappe Kylian oraz Neymar Jr, co może zapewnić PSG bardzo dużo pucharów.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij