fryderyk2007.pl

Górnik Zabrze pokonuje piłkarzy Legii rezultatem 1 do 0! Kolejny przypadek kiepskiej dyspozycji mistrza Polski w rozgrywkach PKO Ekstraklasy!

Górnik Zabrze pokonuje piłkarzy Legii rezultatem 1 do 0! Kolejny przypadek kiepskiej dyspozycji mistrza Polski w rozgrywkach PKO Ekstraklasy!

23.11.2021, 08:23

Bez żadnych wątpliwości w trwającym aktualnie sezonie Ekstraklasy warszawska Legia gra naprawdę słabo. Legioniści to aktualni mistrzowie PKO Ekstraklasy i należy mieć ten fakt na uwadze, a w tym momencie znajdują się w ogonie tabeli. Fatalną serię Warszawiaków miało ostatecznie przerwać, lecz i w tym przypadku brakowało umiejętności do tego, aby ugrać punkty. Od początku spotkania gracze z Zabrza wyglądali na genialnie uszykowanych i podczas pierwszej części Legia nie dała rady im się przeciwstawić. Piłkarze Górnika po pierwszych 45. minutach meczu wygrywali rezultatem 2 do 0 i wiele na to wskazywało, że będzie to kolejna klęska Legii Warszawa. Jednakże w pierwszym kwadransie drugiej części tego spotkania piłkarze warszawskiej Legii wzięli się do pracy i byli w stanie doprowadzić do wyniku remisowego. Dzięki tym wydarzeniom piłkarscy sympatycy zasiadający na stadionie mogli liczyć na wielkie emocje w ostatnich minutach tego pojedynku.

I w rzeczy samej niesamowicie fascynujące były końcowe minuty tego starcia. Głównie z powodu formy piłkarzy Górnika, którzy w ostatecznym rozrachunku zwyciężyli ten mecz. W końcówce bramkę dającą triumf ustrzelił Krzysztof Kubica, który wykorzystał fantastyczne dogranie od Janzy Erika. Swoją pierwszą bramkę po przenosinach do naszej ligi ustrzelił mistrz świata sprzed 7 lat, czyli Podolski i należy wziąć to pod uwagę. była to bardzo wyjątkowa chwila dla tego gracza i nie ma żadnych wątpliwości co do tego. Warszawska Legia natomiast poniosła klęskę 7 mecz z rzędu i aktualnie plasuje się na lokacie 17 w tabeli ligowej. To jest niezwykle fatalny rezultat, jak na panującego wciąż mistrza ligi polskiej i należy zwrócić na to uwagę. Jeżeli gracze Legii z Warszawy mają ambicję nadal występować w polskiej Ekstraklasie to muszą powrócić do dobrej formy. Mistrz ligi polskiej w przeciwnym przypadku sensacyjnie spadnie do ligi niżej.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij