fryderyk2007.pl

Fenomenalne doznania w ostatnich minutach starcia z zespołem angielskim! Damian Szymański strzelił trafienie i nazwany został bohaterem polskiej kadry narodowej!

Fenomenalne doznania w ostatnich minutach starcia z zespołem angielskim! Damian Szymański strzelił trafienie i nazwany został bohaterem polskiej kadry narodowej!

10.09.2021, 14:05

Drużyna narodowa Polski występująca w meczach na Narodowym bywa niesamowicie trudna do pokonania i jesteśmy świadomi tego od wielu lat. Tracimy bramki na tym obiekcie faktycznie rzadko i warto mieć świadomość tego, że spora w tym zasługa sympatyków piłki nożnej z naszego kraju. W dzień, gdy Narodowy jest wypełniony do ostatniego krzesełka reprezentanci naszej kadry dostają nadwyżkowego zastrzyku mocy. Zawodnicy selekcjonera Sousy w zmaganiach kwalifikacyjnych do katarskich mistrzostw świata pokazują się do tej pory dobrze, lecz ich forma oddalona jest od perfekcji. Naszych piłkarzy w wieczór środowy czekał bardzo trudny sprawdzian, jakim był bez cienia wątpliwości mecz z angielską reprezentacją. Każdy wielbiciel piłki nożnej z naszego kraju był w stanie zrozumieć to, jak ciężkim oponentem w dziejach meczów naszej drużyny narodowej są piłkarze angielscy. Nie było miejsca na zawahanie w przypadku jak ten, ponieważ najistotniejsze było zgarnięcie maksymalnej liczby oczek.

Polska kadra przed tym starciem była od początku skazana na klęskę. Warto z pewnością zwrócić uwagę na to, iż gracze z Polski zazwyczaj bardzo mocno są w stanie się zmotywować na mecze ze znacznie silniejszymi. Tak samo było podczas tej batalii i warto zaznaczyć, przez moment mogliśmy nawet myśleć, że polska narodowa drużyna rywalizować może o zwycięstwo z angielską reprezentacją piłkarską. Było to niesamowicie trudne spotkanie dla polskiej drużyny i bez najmniejszych wątpliwości trzeba ich chwalić za rywalizację do końca spotkania. Wydawało się, że to być może zakończenie nadziei o korzystnym rezultacie, w momencie, kiedy bramkę w 80 minucie ustrzelił Harry Kane. Polska narodowa drużyna do końca meczu szukała szansy na strzelenie bramki i nie miała w planach poddać się. W dodatkowym czasie meczu, który zarządził arbiter bramkę na wagę remisowego wyniku zdobył zawodnik ateńskiego AEK-u Szymański Damian. Bez najmniejszych wątpliwości to była bardzo przyjemna okoliczność w przypadku tego uzdolnionego piłkarza. Ostatecznie kadra Polska dała radę wywalczyć remisowy rezultat na Narodowym Stadionie w batalii z angielską piłkarską reprezentacją i takim sposobem w dalszym ciągu posiada ogromne szanse na awans do katarskiego mundialu.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij