fryderyk2007.pl

Brazylijska kadra właśnie przypieczętowała promocję do mistrzostw świata w Katarze! Gracze z Brazylii ograli kolumbijską narodową kadrą wynikiem 1:0 i mogą być już pewni wylotu na mistrzostwa świata w Katarze!

Brazylijska kadra właśnie przypieczętowała promocję do mistrzostw świata w Katarze! Gracze z Brazylii ograli kolumbijską narodową kadrą wynikiem 1:0 i mogą być już pewni wylotu na mistrzostwa świata w Katarze!

13.11.2021, 11:28

Brazylijska reprezentacja narodowa jest jedną z najlepszych reprezentacji piłkarskich i kibice piłki nożnej z całego świata świetnie zdają sobie z tego sprawę. Często mamy okazję usłyszeć o młodym graczu, który ma szansę na zrobienie gigantycznej piłkarskiej kariery i wywodzi się on właśnie z kraju kawy. Gigantyczną ilość piłkarzy, którzy radowali serca piłkarskich sympatyków z całego świata puścił w świat ten kraj. Brazylijska narodowa reprezentacja na tę chwilę posiada potężny skład, który bez najmniejszych wątpliwości może walczyć o najwyższy stopień podium na mundialu, które będą się odbywać w roku 2022. Dobrze zaznaczyć fakt, że piłkarze reprezentacji Brazylii w świetnym stylu przebrnęli przez kwalifikacyjne zmagania do mistrzostw świata. Mieli możliwość zagwarantować sobie promocję do mistrzostw świata. W czwartek, jednakże do tego potrzebowali zwycięstwa z narodową reprezentacją Kolumbii. Dzięki temu brazylijscy gracze dobrze dali radę z tym rywalem mieli okazję świętować zdobycie awansu.

Kadra narodowa Brazylii w trwających w tej chwili kwalifikacjach do mundialu w Katarze jedynie raz zgubiła punkty. To miało miejsce właśnie w starciu z kolumbijską reprezentacją narodową, które zakończone zostało wynikiem zero do zera. Kiedy nadszedł czas na mecz rewanżowy znów gracze z Brazylii byli faworytem. Na obiekcie w Sao Paulo to spotkanie zostało rozegrane i gracze Brazylii byli mocno zmobilizowani, aby pokonać swoich przeciwników. Naprawdę długo utrzymywał się wynik remisowy, jednakże w ostatecznym rozrachunku brazylijscy zawodnicy byli w stanie strzelić rozstrzygające trafienie. Lucas Paqueta, który przyjął niesamowite podanie od największej gwiazdy brazylijskiej reprezentacji narodowej Neymara Jr. zdobył trafienie, które zagwarantowało triumf w trakcie tego starcia. W taki sposób drużyna narodowa Brazylii stała się pierwszą kadrą z południowej Ameryki, która zapewniła sobie wyjazd na mundial w Katarze. Warto mieć na uwadze to, iż kwalifikacyjne rozgrywki zmierzają do końca i całkiem niedługo będziemy znać komplet zespołów, które będą walczyć o puchar mistrzów świata.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij