fryderyk2007.pl

Wraca kolejna edycja Top Model!

Wraca kolejna edycja Top Model!

25.09.2020, 10:31

Top Model jest to program przyciągający sporo uwagi w jesiennej ramówce TVN, w którym uczestnicy walczą o tytuł Next Top Model. Ciekawe jury a także prowadząca Joanna Krupa to z pewnością przepis na sukces, co udowadniają tysiące widzów gromadzących się przed odbiornikami telewizyjnymi. Do tego zawita sporo rozpoznawalnych figur w przestrzeni modowej, jak chociażby redaktorki pism, światowej sławy fotografowie, a także znane modelki.

W ramach tego sezonu konkurować będzie 14 osób, wśród których są także osoby posiadające srebrny i złoty bilet. Złoty bilet sędziowie przyznają tej osobie, która ich zdaniem najbardziej będzie się nadawać do roli modela lub modelki, co skutkuje tym, że ten uczestnik od razu przechodzi do domu Top Model. Natomiast bilet w srebrnym kolorze okazał się być użytkowników Internetu, których zadaniem był wybór swojego ulubieńca, który nie będzie musiał startować w castingach i automatycznie trafi na bootcamp, czyli dalszy etap.

Co nas czeka w tym sezonie programu?

Top Model daje nie tylko pojawienia się w świecie modelingu, ale też pierwszych kroków i rozwój swojego portfolio, przez to co sezon postanawia się zgłosić wiele chętnych. Co tydzień uczestnicy otrzymują do zaliczenia różnorodne konkurencje, które mają sprawdzić, czy podołają oni wyzwaniom w w świecie mody pełnym wyzwań. Jurorzy oceniają ich zmagania i decydują o tym, który z zawodników odpadnie w danym odcinku. Istnieje jeszcze możliwość powrócenia do programu po eliminacji, a dzieje się to dzięki ingerencji Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwowanie panelu za kulisami, zapewniając wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Stawką jest podpisanie kontraktu z agencją modelek i modeli i sesja okładkowa dla miesięcznika "Glamour". W tym sezonie będziemy mogli śledzić rywalizujących uczestników i dowiedzieć się, który z nich zostanie kolejnym zwycięzcą programu. O tytuł zmaga się całkiem sporo wartych uwagi osób, w związku z tym zdecydowanie warto jest oglądać na bieżąco odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij