fryderyk2007.pl

Kadra Włoch pokonała drużynę Hiszpanii i zasłużyła na awans do finału turnieju! W pojedynku półfinałowym mistrzostw Europy obserwowaliśmy fantastyczne granie!

08.07.2021, 15:15

Z pewnością było to fenomenalne starcie i fani obecni na trybunach mieli bardzo dużo szczęścia, ponieważ mieli okazję oglądać ten bój. I właśnie takie mecze pokazują z jakiej przyczyny piłka nożna jest na ten moment najatrakcyjniejszą sportową dyscypliną na świecie. W tym meczu fani piłkarscy otrzymali możliwość by obserwować wszystko to, co w futbolu najwspanialsze. To piłkarze włoskiej reprezentacji ustrzelili pierwszą bramkę, jednak piłkarze narodowej drużyny Hiszpanii świetnie ten mecz rozpoczęli. Trenowani przez trenera Enrique piłkarze jednak nie planowali poddać się. Do remisowego wyniku dziesięć minut przed końcem spotkania był w stanie doprowadzić Alvaro Morata. Główny sędzia tego pojedynku był zmuszony do zarządzenia dogrywki. Podczas trwania dodatkowego czasu gry także nie padły bramki i z tego powodu o wygranej zadecydować musiały jedenastki. Włoska reprezentacja okazała się nieco skuteczniejsza w trakcie konkursu rzutów karnych triumfując wynikiem 4:2 i to właśnie ona będzie grać niedzielnego wieczoru w spotkaniu finałowym mistrzostw Starego Kontynentu.